Medikal Estetik

Saç Tedavisi

sac-ekimi

SAÇ MEZOTERAPİSİ

Mezoterapisi tedavisinde saç için faydalı maddeler olan vitaminlerin, minerallerin, aminoasitlerin ve enzimlerden bir araya getirilerek oluşturulan  özel karışım saçlı deriye direk olarak verildiği için saç sağlığını olumlu yönde etkiler ve saç dökülmesini engeller.

Saç dökülmesinin durdurulması ve yeni saç gelişimi sağlarken mevcut saçın kalitesini arttırır daha canlı daha parlak görünmesini, hacim kazanmasını sağlar bu sayede daha gür daha tok bir görüntü yakalanmasını sağlar.

Saç mezoterapisi saçlı deride dolaşımı düzenlerken kan dolaşımını canlandırır ve saç yağ salgılanmasını düzenler.

Diğer saç dökülmesi tedavileri ile kombine bir şekilde kullanılabilir ve bu sayede birlikte uygulandığı tedavilerin etkinliklerini arttırmış olur. Saç ekimi tedavilerinden önce ve sonra uygulanabilir.

Bu tedavi toplamda 10 seans olarak uygulanıp 5 aylık bir süreyi kapsayan periyodlar halinde uygulanmaktadır.İlk dört seans haftada bir uygulanırken devamındaki dört seans 15 günde ve kalan son iki seans da ayda bir olacak şekilde sonuçlandırılır. Her uygulama ile birlikte fark gözlemlenebilir. Yani sonucu görmek için 10 seansın bitmesi gerekmemektedir.

 

Buradasınız: Home UYGULAMALAR Saç Tedavisi